banner864

Sezon içindeki maçların tamamını kazanarak şampiyon oldu 26 Mayıs 2015, 15:53

U-16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Kocaeli Grup Merkezi Şampiyonu Çamlıcaspor oldu.
2014-2015 sezonunda oynadığı resmi maçların hepsini kazanan yeşil-beyazlılar tarihinde ilk defa Türkiye'de son 20 takım arasına kaldı.

Kocaeli Cephanelik Stadı'nda oynanan müsabakalarda Edirne DSİ ve Bursa Bağlarbaşıspor'u grup maçlarında iki takımı da 4-0 mağlup ederek otoritelerden tam not alan Çamlıcaspor; finalde de Bursaspor'un pilot takımı Bursa Merinosspor'u 2-1 yenerek adını 2.Kademeye yazdırdı.

Çamlıcaspor'da Alt Yapı Futbol Şube Sorumlusu Ertuğrul Dursun ve Takımın Teknik Sorumlusu Emre Temizkan yaptığı açıklamada : Geçen sezon aynı kademede aynı takıma elenmiştik. O günden sonra takıma yaptığımız takviyeler , çalışma programı , oyuncularımızın başarıya inanması ve doğru personelle harcadığımız doğru mesai ile bugün tarihimizde ilk defa yaşadığımız bir başarıya imza attık. Maçlarımızı takip eden futbol otoritelerinin de oyuncularımız hakkında verdiği takdir ve profesyonel kulüplerin bazı oyuncularımızı takip altına alması bizim için ayrıca gurur kaynağı oldu. Artık başarımıza bir yenisini daha ekleyip Türkiye'de son 4 takım arasına adımızı yazdırabilmek için elimizden geleni yapacağız.


DHA
Etiketler

Yorum Gönder