banner864

Shota Arveladze Trabzon'a geldi 03 Temmuz 2015, 10:47

Trabzonspor'un Ersun Yanal'la yollarını ayırmasının ardından prensip anlaşmasına vardığı Gürcü teknik adam Şota Arveladze, Trabzon'a geldi.
Trabzon Havalimanı VIP salonu önünde Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Terzi ile kentteki dostları tarafından karşılanan Shota, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, "Ne diyeyim, hava güzel, Gürcistan yakın. Ben zaten 25 sene önce anlaşmıştım. Fazla zor alacağını düşünmüyorum" dedi.

Shota, daha sonra Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile son detayları görüşmek üzere Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne geçti. Shota'nın yarın Hollanda kampına gidecek takımın başında olmasının beklendiği ifade edildi.


KAP'A BİLDİRİLDİ
TRABZONSPOR, sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Ersun Yanal'ın yerine göreve getirilmesi düşünülen Shota Arveladze ile görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. Trabzon'a getirilen Shota Arveladze ile ilgili KAP'a gönderilen açıklamada şöyle denildi: 'Profesyonel Futbol Takımımız Teknik Direktörlüğü konusunda Sayın Shota Arveladze ile görüşmelere başlanmıştır.'

Ömür AVCI
DHA

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar