banner864

Sivas Belediyespor Mehmet Şahan'a emanet 18 Haziran 2015, 18:23

SPOR Toto 2'inci Lig'de bu sezon ilk kez mücadele edecek olan Sivas Belediyespor, teknik direktörlük görevine Mehmet Şahan'ı getirdi
Geçen sezon 4 Eylül Belediyespor adıyla mücadele ettiği 3'üncü Lig'de play off maçları sonucu 2'inci Lig'e yükseldikten sonra adını Sivas Belediyespor olarak değiştiren kulüp, teknik direktör Yusuf Tokuş'un ayrılmasının ardından 2002-2003 sezonunda Sivasspor'da da görev yapan Mehmet Şahan ile 1+1 yıllığına anlaşma sağladı.

Muhsin Yazıcıoğlu Tesislerinde yapılan imza törenine Sivas Belediyespor Başkanı Turhan Tunahan ile diğer yöneticiler katıldı. Başkan Tunahan, paranın konuşulmadığı bir anlaşma yaptıklarını, yeni teknik direktörleri ile 2'inci Ligde başarılı olacaklarına inandıklarını söyledi. Mehmet Şahan ise şöyle konuştu:

"Sivas'tan ayrılalı epeyce bir zaman oldu. Fakat sadece fiziki olarak ayrıldığımız, duygu düşünce olarak birlikte olduğumuz bir çevremiz halen burada mevcut. Başkanımın ve yönetim kurulundaki arkadaşların bizimle birlikte çalışma arzusunu dile getirdiklerinde hiçbir ön koşul öne sürmeden bu takım için, bu takımın oluşturan futbolculara katkı için, bu takımın hedefi için koşa koşa geldik. Her şey çok iyi başladı. İnşallah iyi de devam eder."


Oğuzhan SARZEP
DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar