banner864

Şok karar! Bir daha asla 18 Kasım 2014, 15:50

Kazakistan maçı öncesi taraftarların küfürlerini gerekçe göstererek stadı terkeden Volkan Demirel'e Futbol Federasyonu Yönetimi büyük tepki gösterdi. Volkan’ın bu davranışı milli formaya, arkadaşlarına ve ülke futboluna ihanet olarak değerlendirildi, bir daha takıma çağrılmaması için Fatih Terim ile toplantı yapılmasına karar verildi.
Kazakistan maçı öncesi taraftarların küfürlerini gerekçe göstererek stadı terkeden Volkan Demirel'e Futbol Federasyonu Yönetimi büyük tepki gösterdi. Volkan’ın bu davranışı milli formaya, arkadaşlarına ve ülke futboluna ihanet olarak değerlendirildi, bir daha takıma çağrılmaması için Fatih Terim ile toplantı yapılmasına karar verildi.

Milliyet'in haberine göre; EURO 2016 elemelerinde Türkiye’nin TT Arena Stadı’nda Kazakistan ile oynadığı karşılaşma öncesi yaşanan Volkan Demirel krizi futbolun gündemine bomba gibi düştü.

CEZA VERİLMEYECEK ANCAK...

Tribünlerin kendisine ettiği küfürler nedeniyle forma giymek istemeyen ve Teknik Direktör Fatih Terim ile yaptığı görüşmenin ardından evinin yolunu tutan, ancak daha sonra stada geri dönen Fenerbahçe’nin tecrübeli file bekçisi Futbol Federasyonu yöneticilerini kızdırdı. Volkan’a hocasından izin aldığı için mevcut disiplin talimatlarının uygulanamayacağı ancak Milli Takım kapılarının kapanacağı öğrenildi.

BİR DAHA ÇAĞRILMASIN

Futbol Federasyonu yöneticileri deneyimli kalecinin davranışlarını milli formaya, arkadaşlarına ve ülke futboluna ihanet olarak değerlendirirken, Teknik Direktör Fatih Terim’in bu konuda vereceği raporun beklendiği belirtildi. Terim ile yapılacak toplantıda Volkan’ın bir daha milli takıma çağrılmaması yönünde alınan görüş aktarılacak.

TERİM DE SICAK BAKIYOR
Karşılaşma sonrası Volkan olayı ile ilgili açıklama yapmaktan çekinen ve yaşananları ayrıntısıyla inceledikten sonra görüşlerini paylaşacağını belirten Teknik Direktör Fatih Terim’in ise TFF yönetiminin düşüncelerine sıcak baktığı belirlendi.

VOLKAN İLE TOPLANTI YAPACAK
Terim’in de edilen küfürlere rağmen oyuncusunun devam etmesi yönünde bir düşünceye sahip olduğu ancak milli kalecinin psikolojik durumunu gördükten sonra kadroda değişikliğe gitmek zorunda kaldığı kaydedildi. Terim’in Volkan ile de bir görüşme yapacağı ve alacağı kararı ileteceği belirtildi.

60 KEZ A MİLLİ OLDU
Kaleci Volkan Demirel, A Milli Takım formasını 2004’ten bu yana 60 kez giydi. EURO 2008’de de boy gösteren file bekçisi, Çek Cumhuriyeti maçında Koller’e yumruk attığı için kırmızı kart görmüştü.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Emre Selen :

Volkan'a ayrı, seyircilere ayrı ceza verilmesi gerek.. Iki taraf da davranışından dolayı hatalı..

ahmet kamil :

volkana edilen küfürlerin aynısı futbol federasyonu üyelerine edilseydi nasıl tepki gösterirlerdi veya o esnada nasıl tavır takınırlardı? hemen adamı asmak kolay ama önce tedbir al ve uygula ki bu tür olaylar oluşmasın.burada suçlu olan federasyondur.cezayı kesmeden önce empati kurmalıdırlar.o psikoloji ile bir futbolcu 90 dakika nasıl oynar.buna cevabı mantıklı olarak versinler önce

a.t :

Bitişin başlangicindasin volkan.

Kemalist Kaptan :

Milli formayı taşımak için o sporcuda öncelikle vatan aşkı şarttır.Volkana zaten yakismiyordu,hak etmeyen giyip kirletmesin

Münir Beroğlu :

insanları kazanmamız gerekiyor.kişiyi affetmek yüceliktir.

Ramazan Aydinli :

Hiçbir sebeb milli formayı atıp eve gitmeye sebeb olamaz. Milli forma asildir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar