banner864

Spor camiası Özgecan'ı unutmadı 16 Şubat 2015, 16:37

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde evine gitmek için bindiği minibüste tecavüz edildikten sonra öldürülen ve yakılan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan için tepkiler devam ediyor
Spor camiası da yaşanılan bu olay karşısında sesiz kalmadı. Ünlü futbolcular Türkiye'yi yasa boğan bu olayın ardından tepkilerini sosyal medya hesaplarından dile getirdiler.

ULTRASLAN HAZIRLIK İÇİNDE

Öte yandan Galatasaray'ın taraftar grubu Ultraslan ise bugün Türk Telekom Arena'da oynanacak Galatasaray-Balıkesirspor maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Maçın 20. dakikası için bir hazırlık içinde bulunan taraftar grubu Özgecan Aslan için Twiterden yaptıkları paylaşımda "Tüm sessizlikleri yırtacak gürültüyü çıkaracağız" ifadelerini kullandı.


Bazı futbolcuların paylaşımları şu şekilde:

Felipe Melo, "Böyle acılar bir daha yaşanmasın!!! Bir kız babası olarak çok üzgünüm... Mekanın cennet olsun..."

Gökhan Gönül, "Bizim dinimiz kadınların ayaklarının altında cenneti sermişken, siz ahlaksız şerefsizler onlara nasıl cehennemi yaşatırsınız"

Tolga Zengin: "Her şeyi de Allah'a havale etmeyeceksin akıllarının çalıştığı yerden sallandıracaksın. Eskiden en azından cezaevlerinde gereği yapılırdı , şimdi çok moden bir toplum olduk ya, AVRUPA'lı olduk ya ağa paşa yatsın biz de delikenlıyım diye gezelim. Seni de bu Allah'sızlardan koruyamadık ya hakkını helal eyle"

Arda Turan: "Allah rahmet eylesin.. Güzel yüzlü kardeşim"


Mustafa Akın
DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar