banner864

Süleyman Seba unutulmadı 13 Ağustos 2015, 23:41

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ürkmezgil: "Beşiktaşlı duruşunu Süleyman Seba ile daha iyi anlamış oldum"
Beşiktaş Kulübü'nün Onursal Başkanı Süleyman Seba, vefatının 1. yılında Fulya Kültür Merkezi'nde düzenlenen bir etkinlikle anıldı.
Etkinliğe; Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil'in yanı sıra Siyah-beyazlı yöneticiler, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Siyah-beyazlı camiadan önemli isimler ve Seba'nın sevenleri katıldı.
Kürsüye gelerek bir konuşma yapan Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, "Süleyman ağabey ile ilgili günlerce, haftalarca konuşabiliriz. Süleyman ağabey çok farklı bir insandı. Bütün spor camiası, hatta spor camiası dışında bile çok sevilen, fedakar ve centilmen bir insandı. Beşiktaşlı duruşunun ne şekilde geliştiğini Süleyman Seba ile daha iyi anlamış oldum. Başka Süleyman Seba'ların Beşiktaş'a çıkmasını diliyorum" dedi.
Ürkmezgil'in ardından konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ise, Süleyman Seba'ya duyduğu saygıyı ve onunla ilgili bilgiler paylaşarak, "Süleyman Seba, Beşiktaş'a büyük anlam katan bir isim olmuştur" diye konuştu.
Ahmet Ürkmezgil ve Murat Hazinedar'ın konuşmalarının ardından Süleyman Seba için hazırlanan "Beşiktaş'ın Dervişi" adlı belgesel törene katılanlara izletildi.
Belgesel sonrası Seba'yı yakından tanıyanlar kürsüye gelerek, O'nunla olan anılarını anlattılar. Etkinlik, Süleyman Seba'nın sevdiği şarkı "Eski Dostlar" canlı performansla çalınarak sonlandırıldı.


Gökhan HEBEPÇİ
DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar