banner864

Taraftara çağrı! 18 Nisan 2014, 14:22

Beşiktaş, Fenerbahçe maçı öncesinde taraftarına çağrıda bulundu. Siyah-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada "Böylesi bir dönemde taraftarımıza, Beşiktaş'ı ve sahaya çıkacak 11 Beşiktaş oyuncusunu yalnız bırakmama çağrısı yapıyoruz" denildi.
Siyah-beyazlı kulüp, Spor Toto Süper Lig'de 20 Nisan Pazar günü oynanacak Fenerbahçe derbisi öncesi, bilet satışlarının düşük kalmasının ardından taraftarına çağrı yaptı.

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklama ise şu şekilde.

E-bilet uygulamasının Beşiktaş-Fenerbahçe maçına denk gelmesi "tesadüf ve fikstür azizliğidir". Uygulama, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun çerçevesinde zorunlu bir karardır. Taraftarımızın endişelerini giderecek çözümler ya da bu maç için gerçekleştirilebilecek seçenekler yönetimimiz tarafından tek tek değerlendirilmiştir. Ancak ne yazık ki hukuki mevzuat ve sözleşmeler nedeni ile passolig uygulamasına uyulmak zorunda kalınmıştır. Beşiktaş tarihi bir dönemden geçiyor. Henüz stadımız yok. Yaşanan bütün maddi ve manevi engeller birer birer aşılarak, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda taraftarlarımızla büyük buluşma için hazırız. Şerefi ile oynayan, hakkı ile kazanan oyuncularımız, bu tarihi maçta aylardır bekledikleri taraftarı ve desteği özledi. Böylesi bir dönemde taraftarımıza Beşiktaş'ı ve sahaya çıkacak 11 Beşiktaş oyuncusunu yalnız bırakmama çağrısı yapıyoruz. Gün, Beşiktaş'a sahip çıkma, inadına şampiyonluk için engelleri aşma günüdür. Gün, kayıtsız şartsız 'sadece Beşiktaş' denilecek gündür. Pazar günü 80 bin kartal, ele güne, kime sahip çıktığını çok iyi kanıtlayacaktır".ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar