banner864

Temsilcilerimizin rakipleri belli oldu 17 Şubat 2014, 15:33

2014 CEV DenizBank Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden ve Dörtlü Finallere yükselme başarısını gösteren temsilcilerimizin Dörtlü Final karşılaşmalarının programı belli oldu.
2014 CEV DenizBank Bayanlar Şampiyonlar Ligi’nin Dörtlü Finallerinde mücadele edecek temsilcilerimiz Eczacıbaşı VitrA ve VakıfBank, finallerde birbirleri ile eşleştiler.

Dörtlü Finallerde, ayrıca, Rusya’nın Dinamo Kazan ve Azerbaycan’ın Rabita Baku takımları yer alıyor. Temsilcilerimizin, Azerbaycan’ın Bakü kentinde düzenlenecek Dörtlü Finallerde, VakıfBank – Eczacıbaşı VitrA 15 Mart günü saat 14.00'te karşı karşıya gelecek.

2014 CEV DenizBank Erkekler Şampiyonlar Ligi’nin Dörtlü Finallerinde mücadele edecek ve finallere ev sahipliği yapacak temsilcimiz Halkbank ise finallerde Polonya’nın Jastrzebski Wegiel takımı ile eşleşti.

Dörtlü Finallerde ayrıca, Rusya’nın Belogorie Belgorod ve Zenit Kazan takımları yer alıyor. Temsilcimiz, başkent Ankara’da düzenlenecek Dörtlü Finallerde 22 Mart Cumartesi günü Jastrzebski Wegiel takımı ile mücadele edecek.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder