banner864

TLB-Direnen basın maçında kazanan dostluk oldu 04 Aralık 2014, 17:12

Türkiye Liseliler Birliği (TLB), uyuşturucuya karşı başlatmış olduğu mücadele kapsamında “Uyuşturucuya karşı sporla yaşa!” adı altında halı saha maçı düzenledi,10-10 biten maçta TLB’nin rakip takımı Direnen Basındı.
İlgili Galeriye Git TLB-Direnen basın maçında kazanan dostluk oldu
Türkiye Liseliler Birliği (TLB), uyuşturucuya karşı başlatmış olduğu mücadele kapsamında “Uyuşturucuya karşı sporla yaşa!” adı altında halı saha maçı düzenledi,10-10 biten maçta TLB’nin rakip takımı Direnen Basındı. Direnen Basın; Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Yener Güneş,Ulusal Kanal Program Müdürü Adnan Türkkan,Aydınlık Gazatesi Yazarı Mustafa Mutlu, Oda TV Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan ve Oda Tv Haber Müdürü Barış Terkoğlu'ndan oluştu.

TLB'liler Uyuşturucuya karşı sporla yaşa ve Direnen Yatağan İşçisine TaLeBe'den Bin Selam afişlerini astılar. Maçtan sonra konuşan TLB Genel Başkanı Bora Çelik haddimiz olmayarak Direnen Basını karşımıza aldık verdikleri destek için teşekkür ederiz buradan direnen basın ile birlikte uyuşturucuya karşı mücadele edeceğimizin mesajını verdik dedi.

Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Yener Güneş ise maçta 10 TLB. 10'da biz gol attık. Bu gollerin hepsi emperyalizmin kalesine atılmıştır dedi, Aydınlık Gazetesi yazarı Mustafa Mutlu ise TaLeBe'ler 30 yıl sonra bana top oynattılar teşekkür ediyorum ve uyuşturucuya karşı mücadelelerine desteklediğini söyledi.

Oda TV Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan ve haber müdürü Barış Terkoğlu'da TLB'nin uyuşturucuya karşı başlattıkları mücadelede TLB'nin yanında olduklarını dile getirdiler.ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder