banner864

Tokatspor’da olağanüstü kongre kararı 07 Temmuz 2015, 10:16

Tokatspor Kulübü Başkanı Emin Yılar, olağanüstü kongre kararı aldıklarını belirterek, “Kulüpten alacağımın belirli bir kısmından fedakarlık yapacağım” dedi.
 Spor Toto 2. Lig. Beyaz Grup takımlarından Tokatspor'da cumartesi günü yapılan olağan kongrede Başkan Emin Yılar, takımın kayyuma kalmaması adına seçimlere girdiğini söylemişti. Kongreden bir gün sonra Başkan Yılar, olağanüstü kongre kararı aldıklarını belirterek, “Şu anda resmiyette kulüp başkanıyım ama filiyette görev devrindeki gibi bir durumdayım. Yeni yönetimle iftar yemeğinde bir araya geleceğiz. Yemekte Mehmet Bulut hocamızda olacak. Artık görev yeni arkadaşlarda. Kulüp başkanlığına geri dönmek gibi bir düşüncem yok. Kulüp başkanı olacak olan Serdar Çinkılıç’a elimden gelen desteği vereceğim” dedi.
Alacaklarından bir kısmını kulübe bağış yapacağını ifade eden Başkan Yılar, geri kalan meblağı ise kulübü zora sokmadan tahsil edeceğini belirterek, “Alacaklarımdan dolayı kulübün önünü tıkamayacağım. Kulüpten alacağım olan meblağın belirli bir kısmından fedakarlık yapacağım” diye konuştu.

NURHAN İÇMEZ
İHA

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar