banner864

Trabzon hoca arıyor 11 Şubat 2014, 14:29

Avrupa Ligi'nde gösterdiği başarılı performansı Süper Lig'e taşıyamayan Trabzonspor, kariyeri göz dolduran yabancı bir hoca arıyor. Anlaşma sağlanana kadar takım, Hami Mandıralı'ya emanet.
Sezon başı 1461 Trabzon'dan Trabzonspor'un başına geçen Akçay, önceki gün Akhisar karşısında bu sezonun ilk iç saha mağlubiyeti alınınca tüm kredisini kaybetmişti.

Taraftarın protestosu ve istifa çağrıları üzerine Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Akçay, dün bir araya geldi.

Akhisar mağlubiyeti sonrası istifa edeceğinin sinyalini veren Akçay, bu kararını Hacıosmanoğlu'na iletirken, daha önce Akçay'ı bir kez istifanın eşiğinden döndüren Hacıosmanoğlu, bu kez camianın baskısını göz önünde bulundurarak 'hayır' diyemedi.

Sabah Gazetesi'nde yayınlanan haberde; Karşılıklı el sıkışılarak yolların ayrılması sonrası teknik direktör arayışına başlayan Trabzon yönetiminin, takımın başına kariyerli bir yabancı teknik adamı getirme kararı aldığı iddia ediliyor.

Bordomavili yönetim adını sır gibi sakladığı üç teknik adam belirlerken, bugünden itibaren görüşmelere başlanacak. Yeni teknik direktör gelene kadar ise takım Akçay'ın yardımcısı Hami Mandıralı'ya emanet edilecek.

ulusalkanal.com.tr
 

Yorumlar

Fb :

Bence Erdoğan Bayraktar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar