banner864

Trabzonspor'da hareketli hafta 29 Haziran 2015, 10:04

TÜRKİYE Futbul Federasyonu (TFF) seçimleri nedeniyle yönetimde yaşanan depremin ardından arap saçına dönen M’bia transferini sonlandırarak nefes alan Trabzonspor’u hareketli bir hafta bekliyor.
İSTİFACILARI İKNA TURLARI

Trabzonspor’un en önemli gündem maddelerinden biri son istifaların da görüşüleceği yönetim kurulu toplantısı olacak. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun da katılması beklenen kritik toplantı öncesinde, Yıldırım Demirören’in desteklenmesine tepki olarak istifa eden Köksal Sadıklar, Ahmet Emre Turan, Ömer Demir ve Seyfettin Kahyaoğlu’nu ikna çalışmaları sürdürüldüğü belirtildi. Bu isimlerin istifa kararlarından dönmeleri için yönetimde kalan isimlerin büyük baskı yaptığı öğrenildi. Ancak özellikle Köksal Sadıklar üzerinde yoğunlaşan baskılara rağmen, 4 ismin de şimdilik istifa kararlarından dönmeyi düşünmedikleri ifade edildi. Yöneticilerin büyük bölümünün de camiadan gelen yoğun tepkilere rağmen Aralık ayındaki normal kongreye kadar görevde kalmaya kararlı olduğu belirtildi.

TRANSFERE DEVAM

Yaklaşık bir aylık çalışmanın ardından Kamerunlu oyuncu Stephane M’bia’ya imza attırmayı başaran bordo-mavililer, Cuma günü başlayacak Hollanda kampına kadar yabancı forvet transferini de bitirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda daha önce temas kurulan Hull City’nin Hırvat forveti Nikita Jelavic ve son olarak Celtic’de forma giyen İsveçli John Guidetti ile görüşmelerin devam ettiği belirtildi.


Ömür AVCI
DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar