banner864

Trabzonspor N'Doye'yi borsaya bildirdi 10 Ağustos 2015, 13:31

Trabzonspor, 2 gündür devam eden sağlık taramalarının temiz çıkması üzerine Hull City'nin forveti Dame N'Doye'nin 2 gündür devam eden sağlık taramalarının temiz çıkması üzerine borsaya Senegalli oyuncuyla görüşmelere başlandığını bildirdi.
Bordo mavili takım, uzun süredir devam eden forvet arayışında flaş bir isimle anlaşmaya vardı. Yönetim, son 3 sezondur sürekli gündeme gelen ancak bir türlü anlaşmaya varılamayan Senegalli golcü oyuncu Dame N'Doye ile yapacağı imza töreninin hazırlıklarına başladı. Pazar günü sabaha karşı 04.00 sıralarında Trabzon'a gelen Dame N'Doye, sabah sağlık taramasından geçirildi. Ancak kulüpte yeni göreve başlayan Dr. Ufuk Şentürk'ün isteği üzerine, bu sabah 30 yaşındaki oyuncuya ikinci etap sağlık kontrolleri uygulandı.

Kulübü Hull City ve kendisiyle her konuda anlaşmaya varılan Dame N'Doye'nin tüm sağlık raporları temiz çıkınca Trabzonspor, Senegalli oyuncuyla ilgili ilk kez resmi bir açıklama yaptı ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'na, N'Doye ile görüşmelere başlandığını bildirdi.
Trabzonspor'un N'Doye ile 3 yıllık anlaşma imzalayacağı öğrenildi. (DHA)

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar