Trabzonsporlu oyuncu yoğun bakımda 06 Mart 2014, 15:36

Kalbinde ritim bozukluğu tespit edilen Trabzonsporlu futbolcu Emre Güral, hastanede gözetim altında tutuluyor. Bordo mavili kulüp tarafından yapılan açıklamada, genç futbolcunun bir gün hastanede kalacağı ve hayati bir riskinin olmadığı belirtildi.
Trabzonspor'un 25 yaşındaki forveti Emre Güral'ın kalbinde ritim bozukluğu tespit edildi. Koroner yoğun bakımda olan oyuncu geceyi hastanede geçirecek.

Bu sabah Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde antrenman yapan bordo-mavili takımın golcü oyuncusunun antrenmanın başında kalbinden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Trabzonspor Kulüp Doktoru Hakan Bozdoğan, Emre Güral’ın sağlık durumu hakkında kulübün resmi internet sitesinden şu açıklamayı yaptı:
Emre'nin sabah antrenmanı sırasında şikayeti üzerine kendisini hastaneye gönderdik. Kalbinde ritim bozukluğu var. Bu nedenle hastanede gözetim altında tutuyoruz. Bir gün hastanede gözetim altında kalacak. Hayati bir riski bulunmamaktadır.

Fenerbahçe, futbolcu Emre Güral’a geçmiş olsun mesajı yayınlayarak dostluk adına büyük bir adım attı. Sarı lacivertlilerin twitter hesabından yapılan açıklamada “Kalp rahatsızlığı dolayısıyla hastaneye kaldırılan Trabzonsporlu futbolcu Emre Güral'a acil şifalar diliyoruz” denildi.

Türkiye Futbol Federasyonu da Emre Güral'a acil şifalar dileğinde bulundu.

ulusalkanal.com.tr
 

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar