banner864

Transfer müjdesi: Az kaldı 17 Haziran 2015, 00:52

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, "Birkaç gün içinde netice alacağımız transferler var. Bitiriyoruz, az bir şey kaldı" dedi.
Sarı kırmızılı takımın kaptanı Selçuk İnan'ın Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen düğün törenin öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan Özbek, transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek, "Birkaç gün içinde netice alacağımız transferler var. Netice alınca haberiniz olacak. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bilgi vermeden açıklama yapmak uygun olmuyor. Son ana kadar beklemek zorundayız. Bitiriyoruz, az bir şey kaldı. Teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu'nun istediği isimleri kadroya katmak için çalışıyoruz. Kendisiyle mutabıkız. Çok uygun transferler yapıyoruz" dedi.
Akhisar Belediyespor'dan renklerine bağlamak istedikleri Bilal Kısa'nın transferinde herhangi bir pürüzün bulunmadığını vurgulayan Özbek, yeni transferlerin temmuz ayı başındaki hazırlık kampına yetişeceğini ifade etti.
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ise Robin Van Persie'nin transfer gündemlerinde bulunmadığını açıklayarak, şunları söyledi:
"Robin Van Persie gündemimizde yok. Maliyetleri oldukça yüksek. Bu sene biraz daha dikkatli hareket edeceğiz. Ancak Galatasaraylılar hiç merak etmesin. Galatasaray'a yakışan bir kadroyla sahada olacağız. Bütün oyuncularıma inanıyorum."


Mustafa AKIN
DHA
Etiketler

Yorum Gönder