Tribün yasağı iddiaları 06 Şubat 2014, 11:02

Fenerbahçe Hukuk Kurulu, Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın taraftarların hassasiyetini gözeterek, maçları tribünden izlemediğini açıkladı. Kurul, Yıldırım'ın iddia edildiği gibi ömür boyu statta maç seyretmeme cezası olmadığını vurguladı.
Fenerbahçe Hukuk Bürosu, "Aziz Yıldırım'a maç izleme cezası" iddiaları ile ilgili açıklama yaptı.

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, Aziz Yıldırım’ın "Ömür boyu statta maç seyretmeme cezası" nedeniyle Fenerbahçe-Konyaspor müsabakasını stat içerisindeki Fenerbahçe TV stüdyolarında izlediği iddialarına yanıt verildi.


"Öncelikle belirtmek isteriz ki; başkanımız tüm kamuoyunun bildiği üzere, bu sezon oynanan maçları, kendisiyle ilgili herhangi bir kısıtlama olmamasına karşın, yaşanan sürece tepki gösteren taraftarlarımızın hassasiyetlerine dikkat göstererek tribünde kendisine ayrılan yerde izlememeyi tercih etmiştir."

Açıklamada, Genel Kurul Üyeleri Recep Özcan ve Timur Özcanoğlu'nun isimleri anılmadan, iki ismin Aziz Yıldırım'ın statlara girişinin yasaklanması için yaptıkları suç duyurusunun Anadolu Cumhuriyet Savcılığı'nın kararıyla reddedildiği de vurgulandı. 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

feyzi bilgic :

Ya Sn.Aziz bey adam öldürseydi bu kadar ceza almazdı ve bu kadar hakaret ve mağduriyet almazdı.Tek suçu Turk Sporuna hizmet yapmasi.Allah askina fb gibi bir klup Turk sporundan branslarini cekerse kapatirsa bu ulke ne izleyecek.el insaf yau el insaf

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar