banner864

TRT'den ilginç yasak 23 Ocak 2014, 10:46

Rusya Soçi'de başlayacak olan '2014 Kış Olimpiyatları TRT kadınlar ve çiftler dalında buz pateni yarışmalarını yayınlamama kararı aldı.
7 Şubat'ta Rusya Soçi'de başlayacak olan '2014 Kış Olimpiyatları'nın yayın haklarını alan TRT kadınlar ve çiftler dalında buz pateni yarışmalarını "kadın yarışmacıların giysilerin dekolte olması" gerekçesiyle yayınlamama kararı aldı.

Bundan 4 yıl öncesine kadar TRT’nin en büyük kozlarından biri buz pateni yarışmalarıydı. Bu dalda yarışan Türk sporcu olmamasına rağmen buz pateni yarışmaları futbol ve basketbolun ardından evlerde en çok izlenen spor dalı. TRT 2010’dan beri buz pateni vermiyor. TRT’nin kadın sporcuların kıyafetlerinden rahatsızlık duyduğu tahmin ediliyor

ulusalkanal.com.trYorumlar

Ahmet N.ALPMAN :

allah bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın.bir yandan dekolte yasaklanırken öteki yandan gözleri dünya malına doymuyor.

Filiz sonmez :

cokda gormedim cunku zihniyetleri kokusmus bir idareimiz var nasil bie beyinse her seyi o acidan goruyorlar baska bir seye beyinleri calismiyo basbabanlarida heykelerre ucube demisti unutmayalim ne beklersin

Inci G. :

pes dogrusu. niyeti bozuklar.

hüseyin :

herkesi kendileri gibi zannediyo bu hırsızlar.

T.C. Hikmet Albay :

sizden utanc duyyorum, sizin gibi geri kalmislara aciyorum. önce cocuk gelinleri yasaklayinsana, size anca afganistan yakisir. trt gibi yalakalari beynimden sildim.

Dilek Açıkgöz :

insanın fikri neyse zikri de odur...bu yasaklarla baskıcı sapkın nesiller yetiştirecekler...allah sonumuzu hayır etsin.

Metin Güney :

Abdestiniz mi bozuluyor ? Humeyni kafalı Yobazlar.Tuttuğunuz Oruçlar nefsinize hakim olmayı öğretmedi mi ? Çağdışı evrimsiz beyinler Yuh olsun sizlere !!!

metin mert :

hırsız mütedeyyinler, mini etek görünce günaha girmekten korkuyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar