Türkiye'ye teknik direktör olarak mı dönüyor? 06 Mayıs 2015, 10:01

Kayserispor Kulübü Başkanı Bekir Yıldız, Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Alex de Souza'nın yeni sezonda sarı kırmızılı takımı çalıştıracağı dedikodusunun doğru olmadığını açıkladı
 Başkan Bekir Yıldız, takımının Spor Toto Süper Lig'e dönüşünün kendileri için namus meselesi haline geldiğini, bunu başardıkları için çok mutlu olduklarını belirtirken şunları söyledi:

"Kayserispor, her yönüyle Süper Lig'i hak ediyor. Bu hafta Cumartesi günü oynayacağımız Elazığspor müsabakasından sonra yönetici arkadaşlarımız, kulüp genel menajerimiz, teknik kadromuz ve oyuncularımızla oturup yeni sezonla ilgili görüşeceğiz. Zira, erken gelen şampiyonluğun avantajını en iyi şekilde kullanmak istiyoruz. Alex önemli bir futbolcuydu. Ancak kendisinin yeni sezonda teknik adam olacağı yolundaki söylentiler doğru değil. Gündemimizde şu anda Alex yok."

"GÖREVİ BIRAKACAĞIM"
Başkan Bekir Yıldız, yeni sezonda kulüp başkanlığı görevini üstlenmek istemediğini, bu yüzden olağan genel kurulda başkanlığı devretmek niyetinde olduğunu vurgularken de, şöyle konuştu:

"Belediye başkanlığından kafamı dinlemek, kendime zaman ayırmak için ayrılmıştım. Ancak, Kayserispor söz konusu olunca görevden kaçamadım. Takım şampiyon oldu, benim de görevim bitti."

Oktay ENSARİ/KAYSERİ, (DHA)

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar