banner864

Türkoğlu yetenek kampı Gloria Sports Arena’da 24 Temmuz 2015, 17:43

ABD profesyonel basketbol ligi NBA’de oynayan Türk sporcu Hidayet Türkoğlu, HİDO Yetenek Kampı 2015’i Gloria Sports Arena’da gerçekleştirecek.
NBA’de oynayan ünlü basketbolcu Hidayet Türkoğlu önderliğinde 2008 yılından beri faaliyetini sürdürmekte olan Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları ve Olimpik Basket, her yaz basketbola genç yetenekler kazandırmak için düzenlediği HİDO Yetenek Kampının altıncısını gerçekleştirmek için Türkiye'nin ve Avrupa'nın ilk çok kapsamlı spor kompleksi Gloria Sports Arena’yı seçti. Bizzat NBA oyuncusu Hidayet Türkoğlu önderliğinde, milli antrenörlerden Ertuğrul Erdoğan, milli basketbolcu Nedim Yücel’in gözetiminde yapılacak HİDO Yetenek Kampı 2015, 29 Temmuz-02 Ağustos tarihleri arasında yaklaşık 120 çocuğun katılımı ile Antalya, Belek’te Gloria Sports Arena’da gerçekleşecek. Kamp süresince modern basketbolun gereksinimleri her detayı ile katılımcılara öğretilecek ve gelişimleri sağlanacak.
Türk Basketbol tarihinin en başaralı ve yetenekli sporcularından ve NBA'de birçok ilke imza atan Hidayet Türkoğlu, A Milli Takım antrenörleri ve sporcuları eşliğinde Gloria Sports Arena’da antrenman yapma şansı yakalayacak olan çocuklar, ayrıca kendileriyle sohbet ederek, hatıra fotoğrafı da çektirerek, basketbol becerilerini geliştirmenin yanında spora olan sevgilerini de pekiştirecekler.

İHA 

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar