banner864

UltrAslan'dan sert bildiri! 20 Mart 2014, 14:48

Galatasaray'ın bağımsız taraftar grubu UltrAslan, sarı-kırmızılıların Chelsea yenilgisi üzerine bir bildiri yayınladı. Eleştiri oklarının hedefindeki isim ise Roberto Mancini...
Chelsea yenilgisine ve oynanan futbola G.Saray taraftarından büyük tepki var. Bağımsız taraftar grubu UltrAslan, sarı-kırmızılıların Chelsea yenilgisi üzerine bir bildiri yayınladı.

İşte o açıklama:

"Salı akşamı Chelsea ile oynanan maç sonucunda GALATASARAY’ımız ne yazık ki mağlup olarak Şampiyonlar Ligi’ne 2. Turda veda etti. Dün, gün yüzüne çıkan ise sadece o güne özel bir mağlubiyet veya elenmek değil sezonun geneline hâkim olan sahadaki ruhtan, mücadeleden, inançtan yoksun oyun oldu. Galatasaray tarihi boyunca kuruluş felsefesine uygun olarak uluslararası müsabakalarda her zaman boy göstermiş ve mücadelesiyle, inancıyla, taraftarıyla sonuç ne olursa olsun adından söz ettirmiştir. Neredeyse 2 senedir bir arada olan oyuncu topluluğunun İNANDIĞI zaman neler başarabildiğine her zaman şahit olduk. Bu yüzden maç öncesi rakibi favori gösteren ve GALATASARAY Ruhu’nu henüz tam idrak etmediğini gördüğümüz Sayın Mancini’nin maç öncesi açıklamalarına asla katılmadık. Futbolun her sonucu doğaldır ancak kabul edilemeyecek tek şey şu an takımımızda baş gösteren galibiyet için MÜCADELE ETMEME HASTALIĞIDIR!
GALATASARAY’ı sadece kendilerine değer katan bir marka olarak kullanan, adlarına ve kariyerlerine güvenip ARMA’ya hizmeti geri plana atan ve teknik direktöründen oyuncusuna bu hastalığa sebep olan her kimse gerekirse sezon sonu bile beklenmeden gönderilmeli ve sahada GALATASARAY ARMA’sının hakkı sonuna kadar verilmelidir. Bu kişileri tespit etmek ve gerekeni yapmak GALATASARAY Yönetimi’nin asli görevidir. Bu görevi layıkıyla yerine getirdikleri takdirde GALATASARAY taraftarları kendilerinin arkasında olacaktır. Ancak bilinmelidir ki bu ruhsuzluğun devamına müsaade edilmesi halinde de en sert tepkiyi baş sorumlular olarak yine kendilerinin alacağını hatırlatırız."


ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar