Ünal Aysal bırakacağı tarihi açıkladı 14 Nisan 2014, 16:02

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Genel Kurul Toplantısı bitiminde konuştu. 2016 yılından sonra kendisine zaman ayırmak istediğini belirten başkan Aysal, 2 yıl sonra görevini devredeceğini söyledi.
Galatasaray Spor Kulübü'nün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı sona erdi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, toplantının verimli geçtiğini söyledi.
"Gerçekten bugün genel kuruldan istediğimi aldım. Beklediğim neticeler bunlardı. Genel kurulun güveni, benim de onlara olan güvenimin ne kadar doğru olduğu konusunda bir kere daha beni rahatlattı. Umarım hep beraber güzel bir 2 sene daha geçireceğiz"

2016 yılından sonra kendisine zaman ayırmak istediğini belirten Ünal Aysal, seçim olduğunda başkanlığa aday olmayacak.
"Galatasaray benim için sosyal sorumluluk projesiydi. 3 senesini geçirdim. Kendime 5 senelik bir süre koymuştum. 2 senem kaldı. Onu da tamamladıktan sonra inşallah görevi daha genç ve daha başarılı bir arkadaşa devretmek istiyorum. Bu tip planlamalar önceden yapılınca güzel oluyor. Zamanı ona göre değerlendiriyorsunuz"

Başkan Aysal, Avrupa Şampiyonu olan Galatasaray Odebank'ın başarısından dolayı da oldukça mutlu.
"Kızlarımızın dışarıda kazandığı büyük zafer bugünü taçlandırdı. Genel kurulun aldığı kararların ötesinde bu zafer bizim için çok daha önemliydi. Hep beraber bunu burada kutladık. 2 güzide kulübümüz Avrupa’da karşı karşıya geldiler. Çok güzel bir yarışma oldu. Maalesef tamamını izleyemedik ama netice muhteşemdi"


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar