banner864

Yabancı kuralı Galatasaray'da kıyameti kopardı: Ben eşek başı mıyım? 25 Şubat 2015, 10:08

Başkan yardımcısı Hamdi Yasaman'ın başını çektiği grup, yeni yabancı kuralının iptali için Tahkim Kurulu'na son gün itiraz etti. Olaydan habersiz olan Başkan Duygun Yarsuvat bu gelişmeyi öğrenince kıyamet koptu.
Galatasaray’ın Tahkim Kurulu’na yeni yabancı kuralının iptali için başvurduğu haberi gündeme bomba gibi düşerken, bu başvurunun altından inanılmaz olaylar çıktı. 

Fanatik gazetesinden Serdar Dinçbaylı'nın haberine göre, sarı-kırmızılılar, itiraz hakkı önceki gün dolmak üzereyken federasyona dilekçesini ulaştırdı, esas bomba ise Başkan Duygun Yarsuvat’ın bundan habersiz oluşuydu. 

Dünkü Yönetim Kurulu toplantısında Sportif A.Ş Başkanı Hamdi Yasaman, Yarsuvat’a olayı anlatıp, “Böyle bir başvuruda bulunduk” deyince ortalık karıştı. 

"EŞEK BAŞI MIYIM?"
Yarsuvat, Yasaman’a, “Kuralı öven, destekleyen birçok açıklama yaptım. Şimdi onlar ne olacak? Ben burada eşek başı mıyım? Bana nasıl haber vermezsiniz” dedi. Habere göre, Yasaman'ın yanıtı ise, “Herkese mail atıldı, cc’ye (bilgi bölümüne) sizi de ekledik” şeklinde oldu.

Haberde, gözü dönen Yarsuvat'ın, “Sen kim oluyorsun da beni cc’ye ekliyorsun, ben Galatasaray’ın başkanıyım” diyerek toplantıyı terk ettiği kaydedildi. Ayrıca Yersuvat, herkesin tek tek itirazın geri çekileceğine dair imza atmasını istedi. 

Galatasaray’ın Tahkim Kurulu’na yaptığı itirazı geri çekmesi ve Hamdi Yasaman’ın da bir kaç gün içinde görevinden istifa etmesi bekleniyor.

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar