banner864

'Yaratıcı' taraftarlar yakalandı 02 Şubat 2012, 22:25

Barkod pankartı hazırlayan taraftarlar yakalandı.
DHA
İzmir'de ezeli rekabete sahne olan Karşıyaka-Göztepe derbisinde, Karşıyakalı taraftarlar tarafından açılan ve Göztepe klubü aleyhinde küfür ve hakaret içeren barkodlu pankartı hazırladığı tespit edilen üç taraftar, yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Geçtiğimiz pazar günü, Atatürk Stadyumu'nda oynanan ve Karşıyaka'nın 1-0'lık galibiyetiyle sona eren İzmir derbisinde, Karşıyakalı taraftarlar tarafından kapalı tribünde açılan barkodlu pankart dikkat çekmişti. Anlamsız şekillerden oluşan ve ilk bakışta anlaşılmayan, ancak 3G'li telefonların okuyabildiği QR kodlu pankartta, çeşitli dillerde Göztepe'ye ağır küfürler yazıldığı ortaya çıkmıştı. Polis, güvenlik kameraları ve fotoğraflardan yola çıkıp, pankartı hazırlayıp açan kişilerin kimlik tespiti ve haklarında işlem yapılması için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar sonucu, pankartı hazırladığı tespit edilen taraftarlar, İ.T.D, S.D ve A.B.D yakalanarak adliyeye sevk edildi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

TUFANS :

ey atatürk, bu suud,katar ve bunlara destek veren şerefsizleri gördükçe seni daha çok seviyorum.

suat koçar :

sn. yılmaz yunak yazınızı bir solukta okudum. sözlerinize katılmamak mümkün değil. yüce peygamberimizin hayatını okuyunca bunları daha iyi anlayabiliyoruz. araplar artık islam öncesi sapıklıkların ve hurafelerin özlemi içindeler.bu pisliklerin bugünkü yeni putlarıda petrol ve para.

5* yobaz :

dinin yarisi rusvet obur yarisida fuhus sen yenimi ogreniyon yilmaz yunak tobe tobe ... 1200lerde hayyam soylemisti baya retard'sin kusura bakma

İsmail Kaya :

müftü muhammed el arifi, söz konusu haberine kaynak olarak gösterilen twit'in kendisine ait olmadığını açıklamış.

Nilgün Yorgancı :

sayın yunak yine çok can alıcı bir yazı kaleme almışsınız. o tiksindirici açıklamayı çok başarılı bir şekilde irdelemişsiniz. saygılarımla.

sydneyden turan :

hocam yazilarinizi okudukca cildiracagim neredeyse insanlari okadar guzel aydinlatiyorsunuz tesekkur ederim. bu musluman bozuntulari ara sira avustralyada boyle fetva verirler ama gereken cevabi alirlar turkiyedeki muslumanlik gostermelik gibime geliyor. guzel gunler dilerim....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder