banner864

Yarı finalistler belli oldu! 26 Temmuz 2015, 13:03

654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde çeyrek final güreşleri tamamlandı. Er Meydanı’nda çayıra çıkan altın kemer adayları kıran kırana güreşler yaparak, yarı finale isimlerini yazdırdı.
653. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Şampiyonu Fatih Atlı ise Kırkpınar'a veda etti.
Sarayiçi Er Meydanı’nda 654’üncüsü gerçekleştirilen Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde, başpehlivanların üçüncü tur güreşleri tamamlandı. Kırkpınar şampiyonu olmak için kıyasıya mücadele eden başpehlivanlar, zorlu mücadeleler sonrası yarı finale çıkma hakkı kazandı.

SON ŞAMPİYON ATLI KIRKPINAR’A VEDA ETTİ
653. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Şampiyonu Fatih Atlı, çeyrek final müsabakasında başpehlivan Orhan Okulu ile karşılaştı. Altın kemerin son sahibi Atlı, puanlama süresinde iddialı rakibi Okulu’nun altın puan alması ile mücadeleyi kaybetti ve Kırkpınar’a veda etti.

BALABAN YARI FİNALDE
652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Şampiyonu olan ve güreş severler tarafından bu yıl da altın kemer adayları arasında gösterilen İsmail Balaban, yine favori isimler arasında yer alan ve eski şampiyonlardan Recep Kara ile karşılaştı. Altın puan süresinde rakibinin arkasına geçerek puanı alan Balaban, Kara’yı Kırkpınar’ın dışında bıraktı.

GÜREŞ MİLLİ TAKIMI ESKİ KAPTANI BALCI DA YARI FİNALDE
Serbest Güreş Milli Takımı eski kaptanlarından olan ve güreş severler tarafından favori gösterilen bir diğer isim olan Serhat Balcı, çeyrek final müsabakasında genç başpehlivan İsmail Koç ile karşılaştı. Balcı, normal süresinde yenişme olmayınca puanlama süresine geçilen güreşte rakibi Koç’u mağlup etti.

YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU
Başpehlivanlık çeyrek final müsabakası sonrası yarı finale çıkan isimler ise şöyle:
"Osman Aynur, Orhan Okulu, İsmail Balaban ve Serhat Balcı."

İHA 

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar