banner864

Yeni hedef Ranocchia 29 Ocak 2014, 14:09

Stoper arayışları süren Galatasaray'da rota Ranocchia’ya döndü. Sarı-kırmızılılar, Inter'li futbolcuyu kiralamak için harekete geçti. İtalyan kulübü ile yapılan ilk görüşmeler olumlu geçti. Galatasaray, Koray Günter için de Borussia Dortmund ile el sıkıştı.
Galatasaray transferin son günlerinde yeniden atağa kalktı. Stoper mevkiine takviye için birçok alternatif üzerinde duran Sarı-kırmızılılar'da Andrea Ranocchia’nın adı ön plana çıktı.

Galatasaray, 25 yaşındaki futbolcuyu kiralamak için Inter ile bağlantı kurdu. Teknik direktör Roberto Mancini'nin isteği doğrultusunda İtalyan kulübü ile yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi.

Ranocchia’yı sezon sonuna kadar kiralamak isteyen Galatasaray'ın bu transferi kısa süre içinde resmiyete dökmesi bekleniyor.

Sarı-kırmızılılar, teknik direktör Roberto Mancini'nin veto ettiği Hollandalı Heitinga'dan vazgeçti.

Brezilyalı Rhodolfo transferi ise kulübü Sao Paulo'nun oyuncuyu kiralamak yerine bonservisi ile vermek istemesi nedeniyle gerçekleşmedi.

Bu arada Galatasaray, Koray Günter için kulübü Borussia Dortmund ile anlaştı. İstanbul'a davet edilen 19 yaşındaki genç stoper için Alman ekibine 1 milyon euro bonservis bedeli ödeneceği bildirildi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar