Yeni sezon kadrosu ile voleybolseverlerle buluştu 17 Ekim 2014, 15:40

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, "Voleybol Kanyon'da" etkinliğinde voleybolseverlerle bir araya geldi.
Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, "Voleybol Kanyon'da" etkinliğinde voleybolseverlerle bir araya geldi.
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinlikte, takımla tanışma şansına sahip olan voleybolseverler, düzenlenen imza günü ve fotoğraf çekimleri ile unutulmaz anları hatıralarına ekledi. Eczacıbaşı VitrA teknik direktörü Giovanni Caprara'nın voleybolun inceliklerini anlattığı etkinlik yoğun ilgi gördü.
Voleybolseverler; Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı ile tanışma ve oyunculardan imza alma şansına sahip oldu. Eczacıbaşı VitrA'nın yıldızları ile bir araya gelen sporseverler hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Etkinliğe Eczacıbaşı VitrA taraftar grubu Tigers'ın neşeli bandosu da eşlik etti. İmza gününde ayrıca Virgin Radio da takımın en sevdiği şarkıları çalarak voleybolun coşkusuna ortak oldu.

CAPRARA VOLEYBOL ÖĞRETTİ

"Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı Teknik Direktörü Giovanni Caprara Voleybol Öğretiyor" etkinliğine katılan voleybol tutkunları, efsane voleybol takımının başarılı teknik direktöründen voleybolun inceliklerini öğrendi. Voleybola gönül verenlerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik, izleyenler tarafından da beğeni topladı.
Vodafone ile 4G hızında "Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan" Oyunu, geleceğin şampiyonlarını saha ile buluşturan "9-12 Yaş Mini Voleybol Turnuvası", günün ve haftanın stresini voleybol ile atmak isteyenlerin bir araya geldiği "Top ve Saha Sizde Voleybol Turnuvası" da ilgi gören diğer etkinlikler arasındaydı.
Tigers standına gelen katılımcılar ise taraftar grubuna katılarak kaplan desenli yüz boyama etkinliğine katıldı. Voleybol Kanyon'da da sporseverler özel hazırlanmış fotoğraf alanlarında, tek tek oyuncularla ya da takımla beraber interaktif fotoğraf çektirme şansını da yakaladı.
"Voleybol Kanyon"da etkinliği yarın da devam edecek.

ANTRENÖR CAPRARA: "GÜÇLÜ BİR KADROMUZ VAR"

Etkinlikte Doğan Haber Ajansı'na konuşan Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı Teknik Direktörü Giovanni Caprara, yeni sezona güçlü bir kadroyla gireceklerini söyledi.
Türkiye Voleybol Ligi'ndeki İtalyan koçlar arasındaki rekabetle ilgili bir soruya Caprara, "Bu benim için önemli değil. Benim için en önemlisi kendi kulübüm. İtalyan koçlar değil. İyi bir antrenör olabilmek için kendimi geliştiriyorum. Ama bunun diğer antrenörlerle alakası yok" diye konuştu.
Bu seneki hedefleriyle ilgili olarak ise İtalyan antrenör şunları söyledi;
"En iyisini yapmak için her gün çalışmalıyız ve bunu da yapmak için hazırız. Güçlü ve iyi bir takımımız var. Her gün spor salonuna kendimizi geliştirmek için gelirsek, başarılı olacağımıza inanıyorum."
Milli voleybolcu Neslihan Demir Güler ise, "Bu sene çok daha yeni bir takımız. Şu anda her şey yolunda gidiyor. İnşallah bu sene bizim senemiz olur" dedi.
Esra Gümüş Kırıcı da, "Her sene olduğu gibi bu sene de kupalara talibiz" diye konuştu.
Etkinliğin yarınki programı şöyle;
12:00-13:00 Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı İmza Etkinliği
13:00-14:00 Neslihan Demir Güler ve Esra Gümüş Kırıcı ile "Takım Ol, Maç Yap"
15:00-16:30 9-12 Yaş Mini Voleybol Turnuvası
16:00-18:00 Vodafone ile 4G hızında "Hedefi Tuttur, Hediyeni Kazan!" Oyunu
SERHAN TÜRK - İSTANBUL / DHA

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar