banner864

Android'e geri dönüşüm kutusu geliyor! 21 Temmuz 2014, 12:20

Windows'un geri dönüşüm kutusunun bir benzeri, artık Android'de de var!
 Android kullanıcıları, telefonda yanlışlıkla sildikleri bir fotoğrafı veya başka bir dosyayı geri döndürmek için "geri dönüşüm kutusu" bulunmadığını fark edince mutlaka hayal kırıklığına uğramışlardır. Ancak ücretsiz bir uygulama olan Dumpster, bu işi başarıyla yapıyor. Aynı Windows işletim sisteminde olduğu gibi, Android işletim sisteminde bir dosya sildiğinizde dosyalar doğrudan Dumpster klasörüne gidiyor. Eğer dosyayı yanlışlıkla sildiğinizi fark edecek olursanız, uygulama içinden dosyayı geri çağırabilirsiniz. 
Uygulama görsel dosyaları, ses dosyaları, dokümanlarla ve hatta APK, VCF ve HTML dosyalarıyla da çalışıyor. Yani tüm bu dosyaları geri dönüştürebiliyor. Üstelik Dumspter dosyaları otomatik olarak da silmiyor ve kullanıcı manuel olarak müdahale edene kadar dosyaları kendi klasöründe saklıyor. Ücretsiz versiyonda reklamlar bulunuyor ancak reklamsız versiyonu için 3 dolar ödemek gerekiyor. (CHIP)

Yorumlar

IHSAN SAHINOZ :

UCRETSIZ DEGIL BIR MUDDET SONRA PREMIUMA YONLENDIRIYOR GERI KAZANMAK ISTEDIGINIZ BELGELERIDE VERMIYOR KILITLIYOR BEN KALDIRDIM VIDEOLARDA HEP GITTI

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar