banner864

Ulusal Kanal 13-19 Ocak yayın akışı 11 Ocak 2014, 13:23

Ulusal Kanal 13-19 Ocak 2014 yayın akışı
13 OCAK PAZARTESİ
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Kent ve Yaşam
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: Temiz Hükümet Mitingi
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Medyanın Halleri
22:00 Kırmızı Klasör
00:00 Gece Raporu


14 OCAK SALI

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Şiiriçi Şarkılar (T)
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: 1989 Bahar Eylemleri
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Emek Dünyası
21:00 Yerel Seçim
22:00 Ankara Kulisi
00:00 Gece Raporu


15 OCAK ÇARŞAMBA
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: 2007 Telekom Grevi
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Dosya
22:00 Alfred Hicthcock Sinema Kuşağı
00:00 Gece Raporu

16 OCAK PERŞEMBE
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: İncirlik Üssü Kapatılsın Mitingi
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Ezber Bozanlar
22:00 Nasıl Yani?
00:00 Gece Raporu


17 OCAK CUMA

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Ne Dersiniz?
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: 1991 Madenci Yürüyüşü
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Çift Vuruş
22:00 Kral Çıplak
00:00 Gece Raporu


18 OCAK CUMARTESİ

07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10.30 Sanat Hayatı
11:00 Sorunlar ve Çözümler
13:00 Haberler
13:30 Medyatik Futbol
15:00 Sahne Sanatları
16:00 Haberler
18:00 Köyden Köye
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Ulusal Gönüllüleri
21:00 Veryansın
22:30 Sinema

19 OCAK PAZAR
07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10.30 Sanat Hayatı
11:00 Alternatif
13:00 Haberler
13:30 Merhaba Sağlık
15:00 Bilim ve Toplum
16:00 Haberler
16:15 Edebiyat Cephesi
17:00 Şiiriçi Şarkılar
18:00 Hukuk Saati
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Geniş Çerçeve
21:00 Kırmızı Hat
22:00 Hücum Faul
23:00 Futbol Pazarı
01:00 Belgesel
 
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar