banner864

Ulusal Kanal 17-23 Şubat yayın akışı 16 Şubat 2014, 20:08

Ulusal Kanal 17-23 Şubat 2014 yayın akışı

17 ŞUBAT PAZARTESİ
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
12:00 Kırmızı Hat
13:00 Haber Masası
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Matruşka
22:00 Kırmızı Klasör
00:00 Gece Raporu



18 ŞUBAT SALI

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Bilim ve Toplum
13:00 Haber Masası
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Emek Dünyası
21:00 Yerel Seçim
22:00 Ankara Kulisi
00:00 Gece Raporu



19 ŞUBAT ÇARŞAMBA

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Kent ve Yaşam
13:00 Haber Masası
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Seçime Doğru
22:00 Medyanın Halleri
00:00 Gece Raporu

20 ŞUBAT PERŞEMBE
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Şiiriçi Şarkılar
13:00 Haber Masası
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Ezber Bozanlar
22:00 Nasıl Yani?
00:00 Gece Raporu



21 ŞUBAT CUMA
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
12:00 Edebiyat Cephesi
13:00 Haber Masası
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Çift Vuruş
22:00 Kral Çıplak
00:00 Gece Raporu



22 ŞUBAT CUMARTESİ
07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10.00 Emek Dünyası
11:00 Sorunlar ve Çözümler
13:00 Haber Bülteni
13:30 Müzikle Muhabbet
14:00
15:00 Sahne Sanatları
16:00 Haber Bülteni
16:15 Ne Dersiniz
17:00 Kent Ve Yaşam
18:00 Köyden Köye
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Ulusal Gönüllüleri
21:00 Veryansın
22:30 Sinema Kuşağı

23 ŞUBAT PAZAR

07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10:00 Sanat Hayatı
11:00 Alternatif
13:00 Haber Bülteni
13:30 Merhaba Sağlık
15:00 Bilim ve Toplum
16:00 Haber Bülteni
16:15 Edebiyat Cephesi
17:00 Şiiriçi Şarkılar
18:00 Hukuk Saati
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Geniş Çerçeve
21:00 Kırmızı Hat
22:00 Hücum Faul
23:00 Futbol Pazarı

Etiketler

Yorum Gönder