banner864

Ulusal Kanal 20-26 Ocak yayın akışı 18 Ocak 2014, 12:30

Ulusal Kanal 20- 26 Ocak 2014 yayın akışı
20 OCAK PAZARTESİ
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Gündem Özel
13:00 Haber Masası
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Medyanın Halleri
22:00 Kırmızı Klasör
00:00 Gece Raporu


21 OCAK SALI

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Gündem Özel
13:00 Haber Masası
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Emek Dünyası
21:00 Yerel Seçim
22:00 Ankara Kulisi
00:00 Gece Raporu


22 OCAK ÇARŞAMBA
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Gündem Özel
13:00 Haber Masası
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Dosya
22:00 Sinema Kuşağı Alfred Hicthcock
00:00 Gece Raporu

23 OCAK PERŞEMBE

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Gündem Özel
13:00 Haber Masası
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Ezber Bozanlar
22:00 Nasıl Yani?
00:00 Gece Raporu


24 OCAK CUMA
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Gündem Özel
13:00 Haber Masası
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Çift Vuruş
22:00 Kral Çıplak
00:00 Gece Raporu


25 OCAK CUMARTESİ
07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10:30 Sanat Hayatı
11:00 Sorunlar ve Çözümler
13:00 Haberler
13:30 Medyatik Futbol
15:00 Sahne Sanatları
16:00 Haberler
16:15 Ne Dersiniz
17:00 Kent ve Yaşam
18:00 Köyden Köye
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Ulusal Gönüllüleri
21:00 Veryansın
22:30 Sinema




26 OCAK PAZAR
07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10:30 Sanat Hayatı
11:00 Alternatif
13:00 Haberler
13:30 Merhaba Sağlık
15:00 Bilim ve Toplum
16:00 Haberler
16:15 Edebiyat Cephesi
17:00 Şiiriçi Şarkılar
18:00 Hukuk Saati
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Geniş Çerçeve
21:00 Kırmızı Hat
22:00 Hücum Faul
23:00 Futbol Pazarı
 
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar