banner864

Ulusal Kanal 24 Şubat - 02 Mart yayın akışı 24 Şubat 2014, 15:53

Ulusal Kanal 24 Şubat - 02 Mart 2014 yayın akışı
24 ŞUBAT PAZARTESİ
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Haftaya Bakış
12:00 Haber Masası
14:00 Kırmızı Hat
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Matruşka
22:00 Kırmızı Klasör
00:00 Gece Raporu



25 ŞUBAT SALI
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Haber Masası
14:00 Bilim ve Toplum
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Yerel Seçim
22:00 Ankara Kulisi
00:00 Gece Raporu



26 ŞUBAT ÇARŞAMBA

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Haber Masası
14:00 Kent ve Yaşam
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Seçime Doğru
22:00 Medyanın Halleri
00:00 Gece Raporu




27 ŞUBAT PERŞEMBE
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Haber Masası
14:00 Şiiriçi Şarkılar
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Sinema;
22:00 Nasıl Yani?
00:00 Gece Raporu



28 ŞUBAT CUMA

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Haftaya Bakış
12:00 Haber Masası
14:00 Edebiyat Cephesi
15:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Çift Vuruş
22:00 Kral Çıplak
00:00 Gece Raporu



01 MART CUMARTESİ
07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10.00 Emek Dünyası
11:00 Sorunlar ve Çözümler
13:00 Haber Bülteni
13:30 Müzikle Muhabbet
14:00 Matruşka (t)
15:00 Sahne Sanatları
16:00 Haber Bülteni
16:15 Ne Dersiniz
17:00 Kent Ve Yaşam
18:00 Gündemimiz Türkiye
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Ulusal Gönüllüleri
21:00 Veryansın
23:00 Köyden Köye

02 MART PAZAR

07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10:00 Sanat Hayatı
11:00 Alternatif
13:00 Haber Bülteni
13:30 Merhaba Sağlık
15:00 Bilim ve Toplum
16:00 Haber Bülteni
16:15 Edebiyat Cephesi
17:00 Şiiriçi Şarkılar
18:00 Hukuk Saati
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Geniş Çerçeve
21:00 Kırmızı Hat
22:00 Hücum Faul
23:00 Futbol Pazarı


 
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar