banner864

Ulusal Kanal 7-13 Ekim yayın akışı 05 Ekim 2013, 17:26

Ulusal Kanal 7-13 Ekim 2013 yayın akışı
 7 EKİM PAZARTESİ

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Emek Dünyası
21:00 Hakan Bayrakçı ile Yerel Seçim
22:00 Özgürce
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu
00:30 Sinema


8 EKİM SALI

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Medyanın Halleri
21:00 Büyük Resim
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu
00:30 Kent ve Yaşam

9 EKİM ÇARŞAMBA

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Ulusal Gönüllüleri
21:00 Dosya
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu

10 EKİM PERŞEMBE

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Hakan Bayrakçı ile Yerel Seçim
21:00 Tosun Paşa
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu
00:30 Şiiriçi Şarkılar


11 EKİM CUMA

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Gündem Özel
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu
00:30 Eren Erdem ile Ezber Bozanlar


12 EKİM CUMARTESİ

07:00 Çizgi Film
08.00 Teoman Alili ile Muhabbet
10:00 Yaşama Dair
13:00 Haberler
14:30 Suzan Aksoy ile Kadınca Kararınca
16.00 Haberler
16:15 Sahne Sanatları
18:00 Sosyal Güvenlik ve Yaşam
19.00 Seyran Ataklı ile Ana Haber
20:00 Köyden Köye
22:30 Nihat Genç ile Veryansın
00:00 Gönül Türkülerimiz
02:00 Ana Haber ( T )


13 EKİM PAZAR

07:00 Çizgi Film
08.00 Teoman Alili ile Muhabbet
10:00 Yaşama Dair
11:00 Sabahattin Önkibar ile Alternatif
13:00 Haberler
13:15 Merhaba Sağlık
15:00 Bilim ve Toplum
16:00 Haberler
16:15 Ne Dersiniz?
17:00 Edebiyat Cephesi
18:00 Hukuk Saati
19.00 Seyran Ataklı ile Ana Haber
20:00 Hücum Faul
21:00 Türkiye Hükümetini Arıyor
23:00 Futbol Pazarı
01:00 Ana Haber ( T)
Etiketler

Yorumlar

neşe özcan :

istedigim programı sonradan izleyemiyorum

Şükrü DEĞER :

13 ekim 2013 günü yayinlanan alternatif proğramini izleyemedim. tekrarını nasıl izleyebilirim? yanıtlarsanız sevinirim. saygılarımla?

mehmet özdilek :

kacirmis olan yayinlari tekrar izleme sansi varmi?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder