banner864

Adana'dan kahreden haber 29 Nisan 2014, 09:56

Türkiye bugün iki çocuğun ölüm haberiyle sarsıldı... Adana'da pazar günü kaybolan minik Gizem'in cansız bedenine ulaşıldı. Otopsi raporuna göre önce bıçaklandı ardından boğuldu daha sonra yakıldı. Manisa'da ise 4 gündür kayıp olan 9 yaşındaki Umut'un cansız bedeni su kuyusunda bulundu.
Adana'da pazar gününden bu yana kayıp olan 6 yaşındaki Gizem'den acı haber geldi. Minik kızın cesedine sabaha karşı ulaşıldı.

İddiaya göre Gizem pazar günü öğle saatlerinde evden parka gitmek için ayrıldı... Saatler ilerledi ancak Gizem geri dönmedi.
ES//
Gizem'in dönmeyişi ailesini endişelendirdi. Polis ekipleri arama kurtarma çalışması başlattı.

Ekiplerinin dün gece Rüzgarlı Tepe civarında yaptığı aramalarda 6 yaşındaki çocuğunun cansız bedenine ulaşıldı.

Gizem'in katil zanlısı S.A, polise vahşi cinayeti nasıl işlediğini ayrıntılarıyla anlattı. Katil zanlısının ifadesi, okuyanların kanını dondurdu.

Gizemin ardından bir ölüm haberi de Manisa'dan geldi.

Manisa'da 4 gündür kayıp olan ilkokul öğrencisi Umut'un cansız bedeni kullanılmayan bir su kuyusunda bulundu.

Umut, 25 Nisan günü okuldan çıktıktan sonra bir arkadaşı ile evinin bahçesinde oyun oynadı. Ardından annesine sormadan dışarı çıktı. Bir daha geri dönmedi. Umut son olarak bir arkadaşı ile internet kafede görüntülendi.

Manisa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri, 25 Nisan'dan bu yana aranan Umut'un cesedini Akhisar İstasyonu sınırlarındaki kullanılmayan bir su kuyusunda buldu.

Acı haberi alan aile sinir krizi geçirdi.
ulusalkanal.com.tr
Etiketler
AdanaGizem

Yorumlar

Serap :

Böylelerine verilecek en güzel ceza hadım edilmelidir

sancak1 :

ulan aşalık yaratık ulan vicdansız alçak insan hangi piskolojiyle bu evlada kıydın seni biz hangi mahkemede yargılıyalım .ulan ne yap yap git kendini öldür bi tarafta .bizim aldığımız oksijeni soluma içme suyumuzdan yeme ekmeğimizi.gezme sokaklarımızda

Mahsun şerif :

Bu ülkede eksik olan tek şey idam yasasıdır yada halkın kararı yüzbinlercesi ônünde asılmalıdır yaşamak haram böylelerine

Timur :

doga katliamindan çocuk katliamina ülkemizde hersey oluyor! bunlara dur diyecek birisi mutlaka çikacaktir ...

Timur :

çocuklarini katleden bir türkiye meydana getirildi !!! sosyo-psikolojik sorunlari olan milyonlar sokaklarda cirit atiyor; yillardir psikopat olma dersleri veren diziler henüz devam ediyor ... daha neler neler bekliyor bizleri ....

cevriye :

Yaziklar olsun:(((

kumral ada :

Bu nasıl vicdan nasıl bir dünya da yaşıyoruz aklım almıyor bu kaçıncı çocuk istismarı cinayeti nereye kadar...idam etmek kurtuluş sayılır bu katil için

Haldun Çetin :

Idam cezasi bu tip suclar icin geri gelmeli

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar