banner864

Adliyede firari mahkum alarmı 16 Ocak 2015, 16:43

Bursa'da duruşma için adliyeye getirilen 2 mahkum kaçtı. Birini yakalayan ekipler, diğer mahkumun bulunması için seferber oldu.
 Edinilen bilgiye göre, cezaevinden duruşma için jandarmanın getirdiği 2 mahkum, tutuldukları özel nezarethane bölümünün kapı kilini kırarak kaçtı. Şüphelilerden biri adliye içinde jandarma tarafından kısa sürede yakalandı. Firar eden ve üzerinde forma olduğu belirtilen diğer mahkumun bulunması için ekipler alarma geçti. Polis hemen adliye giriş ve çıkışlarını tuttu. Erkekler kimlik kontrolü yapılarak dışarı salındı. Kadınların ise geçişine izin verildi.

Jandarma ekipleri, dışarı kaçmış olabileceği belirtilen mahkumun yakalanması için adliye çevresini güvenlik kordonuna aldı. Jandarma ekipleri, araç altları, adliye çevresindeki otopark ve ara sokakları didik didik aradı. Bütün aramalara rağmen bulunamayan firari mahkumun 21 yaşındaki K.Ş. olduğu belirlendi. Polis telsizlerinden de anons edilen firarinin üzerinde Fenerbahçe forması olduğu belirtildi. Alarma geçen bütün ekipler her yerde firari mahkumu arıyor.

Osman Akın
İHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar