banner864

Ağaçtaki cesedi düşüren itfaiyecilere savcıdan fırça 21 Mayıs 2015, 10:32

Antalya'da bilinmeyen bir nedenle bunalıma giren Ö.D., parkta kendini ağaca asarak intihar etti.
Antalya'da bilinmeyen bir nedenle bunalıma giren Ö.D., parkta kendini ağaca asarak intihar etti.

Olay yerinde inceleme yapan savcı, cesedi ağaçtan indirmek isterken 2.5 metre yükseklikten düşüren itfaiye ekiplerine ’Sizin yapacağınız iş buydu zaten’ diyerek tepki gösterdi.

Olay, dün saat 15.00 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Şirinyalı Mahallesi’ndeki Manavoğlu Parkı’nda meydana geldi. Parka geldikten sonra ayakkabılarını ve çoraplarını çıkaran Ö.D., parkta bulunan bir ağaca bağladığı ipe kendini asarak intihar etti. D.’yi ağaçta asılı görenler polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde gencin öldüğünü belirledi.

Ö.D.’nin ağaçtan indirilmesi için parka itfaiye ekipleri çağrıldı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangın merdiveni ile cesedi indirmeye çalıştığı sırada Ö.D.’nin cesedi 2.5 metre yükseklikten düştü. D.’in cesedi önce duvara daha sonra beton zemine çarptı. Olay yerinde inceleme yapan Cumhuriyet Savcısı, ’Sizin yapacağınız iş bu kadar zaten’ diye ceseti düşüren itfaiyecilere tepki gösterdi. Ö.D.’nin cenazesi incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. DHA

Yorum Gönder