banner864

Alışveriş merkezinde cinayet! 31 Aralık 2014, 17:19

Sancaktepe'de, Merdan K. (33), bir alışveriş merkezinde birlikte otururken gördüğü eşi Meltem K. (25) ile yanındaki Adem G.'yi (33) kurşun yağdırarak öldürdü.
Sancaktepe'de, Merdan K. (33), bir alışveriş merkezinde birlikte otururken gördüğü eşi Meltem K. (25) ile yanındaki Adem G.'yi (33) kurşun yağdırarak öldürdü.

Alışveriş merkezindeki karışıklıktan yararlanarak kaçan Merdan K., 2 saat sonra polise teslim oldu.

Taşdelen Mahallesi'ndeki bir alışveriş merkezinde dün saat 17.40 sıralarında meydana gelen olayda, bir kafeteryada oturan Meltem K. ile Adem G., silahlı bir kişinin saldırısına uğradı. Kalabalığın içinden çıkan kişi, masada oturanlara kurşun yağdırırken, Meltem K. 6 yerinden, yanındaki Adem G. ise 8 yerinden vuruldu.

Yılbaşı alışverişi nedeniyle kalabalık olan alışveriş merkezinde silah sesleri üzerine büyük panik yaşandı. Çıkan karışıklıktan faydalanan şüpheli, olay yerinden yaya olarak kaçmayı başardı. Meltem K. ile Adem G. ise olay yerinde hayatını kaybetti.

2 SAAT SONRA TESLİM OLDU

Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürürken, çifte cinayetten 2 saat sonra Sancaktepe Polis Merkezi'ne giden Merdan K. saldırıyı kendisinin yaptığını söyleyerek teslim oldu. Katil zanlısı, kullandığı silahı da polise teslim etti.

Merdan K.'nın, kendisini sorgulayan polislere, eşinin kendisini aldattığını öğrendiğini, takip ettiğinde de bir erkekle buluştuğunu gördüğünü ve cinayeti bunun üzerine işlediğini anlattığı belirtildi.

Meltem K.'nın 3 çocuk annesi olduğu, Adem G.'nin de evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber: Ali AKSOYER / İstanbul DHA


Yorum Gönder