banner864

Ankarada silahlı çatışma!.. 3'ü polis 4 yaralı! 06 Eylül 2014, 09:32

Sabah saatlerinde Ankara'da hareketli dakikalar yaşandı. Altındağ Mahallesi'nde bir daireye giren 3 hırsız ile olay yerine gelen polisler arasında silahlı çatışma yaşandı. 3'ü polis 4 kişi yaralandı.
Ankara'nın Altındağ Mahallesi'nde bir evi soymak isteyen 3 hırsız ile polisler arasında çatışma yaşandı. 3'ü polis 4 kişi yaralandı.

Olay sabah saatlerinde meydana geldi. Bir daireye balkondan giren 3 hırsız, evden 2 adet ruhsatlı tabanca, 2 cep telefonu ve 90 TL para çaldı.

Uyanarak hırsızları gören ev sahibi ile zanlılar arasında boğuşma başladı. Sesleri duyan apartman sakinleri, polis ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen polisler, hırsızların evden çaldığı 2 ruhsatlı tabancanın hedefi oldu.

Çatışma sonucu 3 polis ve eve girmeye çalışan çocuk yaştaki bir hırsız yaralandı. Diğer 2 zanlı ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

Yaralı polis memurlarına ilk müdahaleyi olay yerine gelen meslektaşları yaptı. Yaralılar, Ankara Eğitim ve Araştırma hastanelerine sevk edildi. Polislerin sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Polis ekipleri, yakaladıkları çocuk zanlıdan, kaçan hırsızların kimlik bilgilerini ve adreslerini öğrendi. Çalışmalar başlatıldı.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar