banner864

Antalya'da kontak kapandı 27 Ocak 2014, 19:45

Antalyalı nakliyeciler kontak kapattı. 4 gün boyunca İstanbul'a sebze-meyve taşımayacaklar. Çünkü kamyoncular Fatih Sultan Mehmet köprüsünden geçişlerde büyük sorunlar yaşıyor. Köprüden geçiş saatlerini beklerken taşıdıkları ürünler bozuluyor, bir de üstüne trafik cezası yağıyor...
Antalya'dan bu kez klakson sesleri yükselmedi. Çünkü beklenen gün geldi, Antalyalı nakliyeciler kontak kapattı.

Kamyoncular, 4 gün boyunca Antalya'dan İstanbul'a meyve-sebze ve canlı hayvan taşımayacak.

Köprü geçişleri ve trafik cezaları can yakıyor. Kamyoncuların kullandığı ağır tonajlı araçların, sabah 06.00 ile 10.00, akşam 16.00 ile 22.00 saatleri arasında İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişleri yasak.

Köprüden geçiş saatleri sınırlı olunca, kamyoncular uzun süre köprüde beklemek zorunda kalıyor. Sebze-meyveler bozuluyor, trafik cezalarının da arkası kesilmiyor.

Sorun yalnızca trafik cezaları da değil. Kamyoncular, şehre girişlerinin serbest olduğu saatlere yetişmek için bazen mola dahi vermeden çalışmak zorunda kalıyor.

Kamyoncular tüm bu sorunlar nedeniyle, köprüdeki geçiş sınırlamasının biraz olsun esnetilmesini istiyor.


HABER: DEVRİM AŞKIN KARASOY
ulusalkanal.com.trYorumlar

hasan çiftçi :

benim üzüldüğüm youtube kapalı bu gibi haberleri youtuba veriyorsunuz kimse göremiyor,nakliyeciler tabiiki haklı dünyanın en pahalı mazotunu yak birde adama böyle muamele insanın soruna gidiyor boğazım düğümleniyor...

mdd :

vidyoyu izlersek neden kontak kapattıklarını anlatıyorlar

Selam yalcın :

motorın zammı nedenıyle kontak kapatmadılarmı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder