banner864

Babadan şoke eden sözler: Ölse daha iyiydi 06 Kasım 2014, 09:30

Adana'da satın aldıkları lüks otomobilin devir işlemleri için notere giden iki kardeş, düz yolda aşırı hız nedeniyle kaza yaptı.

Babadan şoke eden sözler paylaşan: ulusalkanal
Adana'da satın aldıkları lüks otomobilin devir işlemleri için notere giden iki kardeş, düz yolda aşırı hız nedeniyle kaza yaptı.

23 yaşındaki Mehmet Doğrubaş, 20 EN 090 plakalı lüks otomobili satın almak için Erkan Engin ile anlaşıp, parasını ödedi. Mehmet Doğrubaş, otomobilin devir işlemleri için kardeşi Ezgin Doğrubaş'ı da yanına alıp, notere doğru yola çıktı.

Mehmet Doğrubaş'ın idaresindeki otomobil, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nda aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkarak refüje çarpıp takla atarak karşı şeride geçti. Ters dönen otomobil, bir süre sürüklenerek, kaldırım kenarında durdu. Kazada sürücü Mehmet Doğrubaş ile kardeşi Ezgin Doğrubaş, yaralandı. Olay yerine çağrılan ambulansla Doğrubaş kardeşler, Özel Başkent Üniversitesi Yüreğir Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çocuklarının kaza yaptığı haberini alıp, olay yerine gelen baba Mustafa Doğrubaş, otomobilin hurdaya dönmüş halini görünce öfkelendi. Uzun süre otomobili inceleyen Mustafa Doğrubaş'ın, "Ölse daha iyiydi" diye beddua etmesi şaşkınlık yarattı.

Kaza yapan otomobil çekici yardımı ile olay yerinden kaldırıldı. Yaralı kardeşlerin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. DHA

Yorumlar

Faruk Yanar :

Mal canın yongasıdır ama. Bu kadarı da fazla.. Ayıp yahu. . Dünyada evlattan değerli ne olabilir..

Malik Boyraz :

terbiyeli ol ne bicim babasin sirayi atlama

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar