banner864

Başkent’te doğalgaz zehirlenmesi 05 Nisan 2015, 10:31

Başkent’te, doğalgaz kaçağı sebebiyle 2 kişi zehirlendi. Zehirlenen şahıslara, olay yerine gelen sağlık ekipleri anında müdahalede bulundu
 lay, saat 01.00 sıralarında Çankaya’da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Dikmen İlker 1 Cadde de Caner Apartmanı 3 numaralı dairede yaşayan Murat Bircan, işinin uzaması nedeniyle eve geç saatlerde geldi. Daireye girdiğinde içeride ağır bir koku olduğunu fark eden Bircan, durumdan şüphelenerek anne ve babasını kontrol etmeye gitti. Annesi Senem Bircan ve babası Mahmut Bircan’ı baygın halde bulan Murat Bircan, sağlık haberlerine haber verdi.
İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, doğalgazdan zehirlendiği anlaşılan, Senem Bircan ve Mahmut Bircan’a anında müdahalede bulundu. Sağlık ekiplerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve doğalgaz acil ekipleri sevk edildi. Doğalgaz acil ekipleri binada incelemeler yaparken, sağlık ekipleri de zehirlenen anne ve baba Bircan’ı ambulanslarla hastaneye götürdü. Tedbir amaçlı olarak binada bir ambulans bekletildi ve sağlık ekipleri tarafından apartman sakinleri uyandırılarak, sağlık durumları hakkında bilgi alındı.
Hastaneye kaldırılan, Senem Bircan ve Mahmut Bircan’ın bilincinin açık olduğu öğrenildi
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar