banner864

Bir torba yumurtaya 187 lira para verdi 05 Ağustos 2015, 10:50

Bursa'da, üst komşusunun siparişini getirdiğini söyleyerek bir paket bırakan ve ücretini isteyen şahsa 187 lira veren kişi, akşam komşusuyla açtığı poşetten yumurta çıkınca dolandırıldığını anladı.
Olay, saat 16.45 sıralarında Bursa'nın Güzelyalı Mahallesi'ndeki bir apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, elindeki poşetle M.E.'nin kapısını çalan dolandırıcı, elindeki ağzı kapalı torbayı uzatarak, "Bunu üst komşunuz N.Y. size bırakmamı istedi" dedi. Daha sonra ise ücreti isteyen dolandırıcı, verdiği poşete karşılık 187 lira alarak hızla uzaklaştı.

AKŞAM OLUNCA YUMURTALAR ORTAYA ÇIKTI

M.E., üst komşusunun saat 19.00'da eve gelmesiyle kapısına gitti. Kendisine ait siparişi teslim aldığını ve 187 lira para verdiğini belirten M.E., komşusunun böyle bir siparişi olmadığını söylemesiyle şoke oldu. Yaşanan hayret verici olay karşısında M.E.'nin elindeki poşeti açan iki komşu, gördükleri yumurtalar karşısında şaşkına döndü. Ellerindeki poşetle polis merkezine giden iki komşu, şikayetçi olduklarını bildirdi.

İHA
 

Yorumlar

ttt :

bir zamanlar yoğurt satan sahtekarlar yapardı bu işi efennim emekli albayımız market açtı size hediyesi bu hemmennn açıkgöz vatandaş alır 10 akka sonra başka bi yoğurtçu para istemeye gelir adam hediyebu dediler olurmu kardeşim ver paramı hır gür şerefsizler

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder