banner864

Bunu yapan sadece 8 yaşında.. 09 Haziran 2015, 17:46

TEKİRDAĞ’ın Süleymanpaşa İlçesi’nde ilkokul öğrencisi 8 yaşındaki Eren Kuşoğlu, bir midibüsün kaputunun içinden kedi sesi gelince şoföre uyarı olarak "Motorda kedi yavrusu var lütfen dikkatli olun" notunu bıraktı. Bir süre sonra araç sahibine ulaşılınca motor kısmına sıkışan kedi, itfaiye tarafından kurtarıldı.

Yunusbey Caddesi üzerinde park halindeki midibüsün motor kaputundan kedi sesi geldiğini duyan ilkokul öğrencisi 8 yaşındaki Eren Kuşoğlu, aracın sahibine ulaşmak istedi ancak başarılı olamadı. Kuşoğlu, bunun üzerine üzerinde "Arabanın önünde veya içinde yavru kedi var, bağırıyor" ve "Motorda kedi yavrusu var lütfen dikkatli olun" yazılı notları midibüsün şoför kapısı ve ön camına koydu. Bir süre sonra çevredekiler ve polisin yardımıyla sürücüye ulaşıldı. Motor kısmına sıkıştığı tespit edilen kedi, çağrılan itfaiye ekibince kurtarıldı. Eren Kuşoğlu, kedinin kurtarılmasına yardım edenlere teşekkür etti.Kaynak: Hurriyet

Yorumlar

karavul :

hep birlikte, el ele çalışarak, mücadele ederek bu nesil bir toplumu oluşturacağız. hak, tüm milletin aydın bir toplum olabilmesi için bize yol gösterecektir. tüm yayılmacıların (sömürgecilerin) tuzaklarını birlikte aşacağız, aşmalıyız.

Bizim Güzel Insanlar :

güzel günler sizleri bekliyor aydinlar ve güzel insanlar .herkese selam arif aksoy

Bedevi :

gelecek tüm nesil böyle duyarlı olsa ya.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder