banner864

Büyükçekmece'de feci kaza! 3 ölü 5 yaralı 07 Mayıs 2015, 11:55

Büyükçekmece'de meydana gelen trafik kazasında AK Partili Meclis üyesi Recep Alpaslan'ın da aralarında bulunduğu 3 kişi hayatını kaybetti
 Büyükçekmece'de meydana gelen trafik kazasında AK Partili Meclis üyesi Recep Alpaslan'ın da aralarında bulunduğu 3 kişi hayatını kaybetti.
Edinilen bilgilere göre olay, Büyükçekmece-Çatalca bağlantı yolunda saat 15.30 sıralarında iki otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada Büyükçekmece Belediyesi AK Partili Meclis üyesi Recep Alpaslan, Muharrem Çağlayan ve Arif Telli hayatını kaybederken, 5 kişi ise yaralandı. Yaralılar Büyükçekmece Devlet Hastanesi ve Özel Kolan Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

CENAZELER ADLİ TIP KURUMU'NA GÖNDERİLDİ

Büyükçekmece’de meydana gelen kazada hayatını kaybeden AK Partili Meclis Üyesi Recep Alpaslan ve Arif Telli’nin cenazeleri Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Büyükçekmece'de meydana gelen trafik kazasında Büyükçekmece Belediyesinin AK Partili Meclis üyesi Recep Alpaslan'ın da aralarında bulunduğu 3 kişi hayatını kaybetmişti. Kazanın ardından Alpaslan ve Telli’nin cenazeleri Büyükçekmece Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Alpaslan ve Telli’nin cenazesi daha sonra Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

MURAT DELİCE
VOLKAN KAYALAR (İHA)

Yorum Gönder