banner864

Çoban, tartıştığı sürücüyü bıçakladı 07 Mayıs 2015, 10:22

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde bir kişi koyunlarıyla yolu kapattığı için tartıştığı şahsı çalıştığı fabrikaya kadar takip edip iş yerinin önünde bıçakladı
 İddiaya göre, kendisine ait aracı ile işine giden Mert Gülkıran, bu sırada hayvanlarını yolun karşısına geçirmeye çalışan çoban Suat I. ile "Bu hayvanları başka geçirecek yer bulamadın mı?" diyerek tartışmaya başladı. Tartışmanın sonunda aracı ile çalıştığı fabrikaya giden Mert Gülkıran’ı çoban Suat I. takip etti.
Suat I., iş yerine gelen Mert Gülkıran'ı aracından indikten sonra fabrika girişinde karnından bıçaklayarak olay yerinden hızla kaçtı. Olayda ağır yaralanan Mert Gülkıran hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Yoğun bakımda olan Gülkıran’ın hayati tehlikesi bulunduğu belirtildi.
Bu arada Gülkıran’ı bıçakladıktan sonra kayıplara karışan Suat I. ise Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı. İfadesi alınan Suat I., Çerkezköy Adliyesi’ne sevk edildi. Suat I. çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

AHMET KARDEŞ (İHA)

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar