banner864

''Çocuk katillerinin mecliste işi yok'' 15 Mayıs 2015, 00:08

Vatan Partisi Kayseri Milletvekili Adayı Sema Karaoğlu Kayseri’nin Gesi İlçesini ziyaret etti. Karaoğlu Gesi’de halkla ve esnafla konuştuktan sonra girdiği kıraathanelerde halkın sorularını cevapladı.
“HDP’nin barajı geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna “HDP’ye barajı geçirmeye çalışıyorlar. HDP eğer barajı geçerse ülke bölünmenin eşiğine gelecek. Vatan Partisi bölünmeye hep karşı durmuştur. Terör örgütü ile müzakere olmaz. Çocuk katillerinin mecliste işi yok.” dedi.
Sema Karaoğlu daha sonra Gürpınar Mahallesinde Koçak Kıraathanesine girdi. Bir vatandaşın “Mecliste muhalefet partilerin hiçbiri karşı duruş sergilemiyor. Söyledikleri ise sadece lafta kalıyor. Kapalı kapılar ardında iktidar partisine destek veriyorlar. Bize çözüm yaratacak bir parti gerekiyor.” diye isyan etti. Karaoğlu da “Vatan Partisi hep kötünün karşısında durdu. Meclise girdiği zaman da bu duruşundan taviz vermez. Merak etmeyin çözüm Vatan Partisi'nde” dedi.
Karaoğlu Gesi’den sonra Mimar Sinan’ın doğduğu Ağırnas Mahallesine gitti. Sokaktaki insanlarla sohbet ettikten sonra Mimar Sinan ve Cumhuriyet Kıraathanelerine giren Karaoğlu’na halktan ilgi yüksek oluşu dikkat çekti.Çoksayıda vatandaş Karaoğlu’nun aracını durdurup destek verdi ve soru sevgi gösterisinde bulundu.

Burak Cenan
ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar