banner864

Çocuklar okula gitmiyor! 28 Eylül 2013, 17:32

Kırklareli'nin Düğüncübaşı köyünde veliler, öğrencilerini okula gönderemiyor. Çünkü derse giren Gülfize Kurtuluş adlı öğretmen, birinci sınıf öğrencilerine ders yerine dua öğretiyor, cenneti cehennemi anlatıyor. Duruma tepki gösteren veliler, "çocuklarımız okula gitmekten artık korkuyor" dedi.
İmdat Şahin

 Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Düğüncübaşı köyünde ilkokul birinci sınıf öğrencileri bir haftadır okula gidemiyor.

Çiçeği burnunda öğrenciler daha okulun ne olduğunu anlamadan, okuldan korkmaya başladı. Çünkü derslerine giren Gülfize Kurtuluş, adlı öğretmen öğrenciler ders yerine dua öğretiyor. Cenneti cehennemi anlatıyor.
Ulusal Kanal Düğüncübaşı köyüne gitti. Aileler çocuklarının bu şekilde eğitilmesini istemiyor.

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

sanıye :

nasıl oluyorda bu konuya bu kadar duyarsız kalınabılınıyor.hala olumlu bır sonuç yok.ogretmen yıne gorevınde ya çocuklarımız ne olacak?hepımız muslumanız ama 6 yaşındakı bır çocuga sureklı cennetı cehennemı evlıyaları anlatırsa bu çocuk ne olacak?kımse nıye çocukları duşunmuyor?sız olsaydınız ne yapardınız söylermısınız?ıçınız el verırmıydı ve bu yazılanlar hıç bır şey:(

Özde :

Bu öğretmen bizi 4 yıldır sınıf öğretmenimizdi

bulent guler :

bas bağara bağara...

misafir :

malesef günümüzde hala teokratik (dine dayalı) kafalılar mevcut

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar