banner864

Düğün parası için çalışan işçi inşaattan düştü 09 Şubat 2015, 10:36

Düğün parasını çıkarmak için Muş’tan Zonguldak’a gelen inşaat işçisi üçüncü kattaki merdiven boşluğundan düşerek yaralandı.
 Düğün parasını çıkarmak için Muş’tan Zonguldak’a gelen inşaat işçisi üçüncü kattaki merdiven boşluğundan düşerek yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay, İncivez Mahallesi Çaybaşı Sokak üzerinde bulunan bir bina inşaatında meydana geldi. Mesai bitiminde telefonunu inşaatta unuttuğu için üst kata çıkan Emrah Y. (24) inşaatın karanlık olması sebebiyle merdiven boşluğundan aşağıya düştü. Düştükten sonra mesai arkadaşlarını arayan Emrah Y. arkadaşları tarafından düştüğü yerden çıkartıldı. Daha sonra olay yerine çağrılan 112 sağlık ekipleri bacaklarından ve sırtından yaralanan Emrah Y.’ye ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştirdi. Yaralı Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

İnşaattan düşüp yaralanan Emrah Y.’nin mesai arkadaşlarından Mehmet Eyüptaş yaralanan işçinin nişanlı olduğunu ve düğün masraflarını çıkartmak için inşaatlarda çalıştığı ifade etti. Emrah Y.'nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

A. CÜNEYD HAMZAÇEBİ - MURAT KÜÇÜK/İHA


Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar