banner864

Emniyet tedbirleri arttırdı 06 Ağustos 2015, 10:35

Aydın Emniyet Müdürlüğü, ülke genelinde artan terör olaylarına yönelik olarak il genelinde halkın güvenliği ve huzuru için tedbirleri arttırdı.
Aydın Emniyet Müdürü Adnan Taşdan, ülke genelinde artan terör olaylarıyla birlikte güvenlik güçlerine yapılan çirkin saldırıların Aydın’da da yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alındığını ifade etti. Terör nedeniyle hayatını kaybedip şehit olan polis ve askerlere Allah’tan rahmet dileyen Taşdan, Aydın’da üzücü olayların yaşanmaması için teyakkuz halinde olduklarını dile getirdi.


Terör olaylarının toplumun huzurunu kaçırdığını belirten Taşdan, “Aydın Emniyet Müdürlüğü olarak vatandaşımızın huzuru ve güvenliği için çalışmalarımızı arttırarak devam ettiriyoruz. Bütün illerde olduğu gibi bizde tedbirlerimizi aldık. Aydın’da sıkıntılı bir durum yok ve Aydınlı vatandaşlar bu konularda duyarlı. Biz de bu vatandaşlarımızın duyarlılığı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm ülke genelinde olduğu gibi izinde olan personelimiz geri çağrıldı ve izine çıkacak personelin de izinleri iptal edildi. Terörün amacı toplumun huzurunu kaçırmak ve gündelik hayatı ve ekonomik hayatı sekteye uğratmaktır. Aydın ilimiz güvenli bir il fakat biz güvenlik güçleri olarak tedbirlerimizi artırarak devam ediyoruz” diye konuştu.  
İHA

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar