banner864

Fernandes imzaladı 03 Haziran 2014, 12:54

Beşiktaş ile yollarını ayıran Portekizli oyuncu Manuel Fernandes, Lokomotiv Moskova ile sözleşme imzaladı.
Beşiktaş'tan ayrılan Portekizli oyuncu Manuel Fernandes, Lokomotiv Moskova'ya imza attı.

Lokomotiv Moskova kulübü ile resmi sözleşme imzalayan Fernandes'in, kaç yıllık mukaveleye imza attığı ve alacağı ücret açıklanmazken, 4 numaralı formayı giyeceği belirtildi.

Lokomotiv Moskova Sportif Direktörü Kirill Kotov, imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, Fernandes'in mükemmel tekniği ve yüksek futbol zekası olduğunu belirterek, "Bu transferle, orta alanımızdaki yaratıcılığımızı güçlendirmiş olduk. Fernandes'in "Lokomotif" gibi bir atak oyunu getireceğine eminiz. Bu da Avrupa için çok önemli" dedi.

Fernandes, Rus basınına konuştu. Moskova ekibine transfer olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Portekizli oyuncu “Yaşadığım bazı sıkıntılar dolayısıyla imza atmam gecikti. Ancak şimdi Moskova’dayım ve burada olmaktan mutluyum. Geçen yıl şampiyonluğa oynayan bir takıma geldim ve beklentileri biliyorum. Birçok futbolcuyu ismen tanıyorum. Lokomotiv Moskova tanınan bir kulüp ve onların başarısı için elimden geleni yapacağım” dedi.

Siyah-beyazlı kulüp, Portekizli oyuncunun sözleşmesinin bitmesi nedeniyle bu transferden herhangi bir bonservis ücreti kazanamayacak.
 
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar