banner864

Göcek'te ikinci zafer 07 Nisan 2015, 11:40

Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 29 yıllığına kiraya verdiği Göcek koyları için sevindirici bir haber daha geldi. Muğla 2'nci İdare Mahkemesi, Taşyaka koyunun ardından Göbün ve Küçük Sarsala koylarının özelleştirme kararını durdurdu.

Hükumet özelleştirdi, yargı "dur" dedi. Göcek Koyları için Muğla 2'nci İdare Mahkemesi'nden sevindirici bir karar daha geldi.

Orman ve Su işleri Bakanlığı, 26 Mart'ta yapılan ihaleyle Göcek Koylarını 29 yıllığına kiraya vermişti. Ancak yurttaşların mücadelesi sonuç verdi.

Özelleştirmenin ardından ihale yargıya taşındı.

İlk zafer; Taşkaya koyu özelleştirilme ihalesi için 27 Mart'ta çıkan yürütmeyi durdurma kararı oldu.

Bu kararın ardından, Muğla 2'nci İdare Mahkemesi Göbün ve Küçük Sarsala Koylarının özelleştirmesini durdurdu.

Karar Muğla, Göcek ve Dalaman'da sevinçle karşılandı. Yurttaşlar, Akbük koyu içinde aynı kararın verilmesini bekliyor.

ulusalkanal.com.trYorumlar

1 elin nesi 2 elin sesi :

29 yıllığına 4 KOY==> 4-5 aylık kaçaksarayın elektrik faturası ödemesi UĞRUNA...AKtroller neredesiniz, açıklayın/izah edin bi zahmet.Bu hesabı benim kafam almadı,sizinkiler anlıyor mu/NE-ANLIYOR?!..

BİR elin NESİ 2 elin sesi :

Arkadaşlar öyle görünüyor ki:RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın 1500 odalı-kaçaksarayının 1-aylık-ELEKTRİK faturasının paraları BURALARDAN ÇIKACAK.29 yıl süremeyecek gibi olan bu tüm-zamanların-en-ŞAHANE-i MUHTEREM mübareğinin ÖMRÜ yettiğince BU-CENNET-KOYLARIMIZ ve ayakkabı kutularımız O'na hizmetlü olduruklanmışlıklı İSTEMEZÜK.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar